qr-code-kullanc4b1mc4b1

SHEEPHA bünyesinde, Şifacılık Eğitimleri için verilen tüm belgeler sheepha.com tarafından kendi bünyesinde Sertifika Seri No ile tescillenir. Gerektiğinde sorgulama, site yönetimine başvurularak yapılır. Sadece QR Kodu ile tescillenen Reiki Master&Teacher ve Reiki Grandmaster Sertifikaları, direk ilgili sertifikanın QR Kodu taranarak web sitemiz üzerinde sorgulanabilir. Aşağıdaki Örnek Sertifika ve QR Kartı üzerinde görülen QR kodları taranarak, web üzerinden sitemizde tescilli ilgili sertifikaya ulaşılarak te’yid edilir.

Uygulama nasıl kullanılır:

Mobil cihazınızda henüz yüklü değilse, herhangi basit bir ‘QR Code Reader’ ‘QR Kod Okuyucu uygulaması indirin. Uygulamayı açın ve kameradan, sertifika üzerindeki QR Kodu(Karekod)nu tarayın ve çıkan seçeneklerden linki tıklayın. Sitede tescil edilmiş orjinal sertifika karşınıza çıkacaktır. Linkte çıkan Orjinal Sertifika, 300 dpi çözünürlüğe sahip olup, çıktı almak (print-baskı yapmak) için uygundur, üzerinde QR Kodu bulunmamaktadır.
Böylelikle, site üzerinde tescillenen Sertifikanın orjinalliği teyid edilmiş olur.

Yasal Uyarı : Gerçek ve yetkileri dahilinde verilmiş olan sertifikalarımız kopya ve sahteciliğe karşı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası ile koruma altındadır. Tarafımızdan verilen sertifikaların mülkiyeti akademi.holisticturkey.com ‘a aittir. Üzerinde değişiklik yapılamaz, iltibas ve iktibas edilemez, sadece kaynak gösterilmek şartı ile alıntı yapılarak paylaşılabilir.

RGM18_tr_QR_Thumbnail_horizontal_QRC_Kristin_Fjermeros_RGM18_CERTIFICATE

REIKIMASTERTEACHER_dp_en_QR_Thumbnail_horizontal_QRC_Kristin_Fjermeros_RMT_Certificate
Not: MEB’na bağlı kurum ve kuruluşların dışında verilen sertifikalar Özel Evrak niteliğindedir. Özel Evrakların gayr-ı resmi olarak kendi alanlarında geçerliliği olsa da resmiyette bir geçerliliği yoktur.