• Bu veritabanında yer alan Sertifikalar, sheepha.com bünyesinde, Hasan Makam üzerinden alınan, sadece Reiki Master&Teacher ve Reiki Grandmaster Uyumlama ve Eğitim Programları için oluşturularak, web sitesi üzerinden tescillenmiş belgelerin yer aldığı veri tabanıdır. Sayfalarda yer alan Reiki Master ve Grandmaster’ların Reiki Düzeyleri, farklı eğitmenler üzerinden devam edilerek alınmış olup, bu sayfalarda tescillenmiş düzeylerinden farklı olabilir.hr
  • Tercihe bağlı olarak; her Reiki Master ve Grandmasterlar kendi sayfalarını *Herkese Açık, *Parola Korumalı ya da *Gizli Mod olarak ayarlayabilirler. Bu nedenle; veri tabanında yer alan Reiki Master ve Grandmaster Sertifika Sayfalarının tamamı görüntülenmemektedir. Gizli modda olan sayfalardaki tescillenmiş Sertifikalara sadece QR Kodu(Karekod) taraması ile ulaşılabilir.
  • Belgelerin önizlemeleri üzerine direk tıklandığı zaman, sadece hızlı görüntülenme amaçlı olarak 72 dpi çözünürlük ile gösterilir. Tam boyut görüntülemek ya da baskı almak (print etmek) amacı ile orjinal belgeyi 300 dpi çözünürlükte indirmek için;
   Bilgisayarınızdan görüntülediğiniz bu sayfanızdan, daire içerisinde görüntülenen belgenin üzerine gelerek, sağ tıkladıktan sonra açılan pencereden   ‘Hedefi Farklı Kaydet’i işaretleyiniz.
  •  

   Bu sayfadan dosya indirme yetkisi yalnızca, bu sayfadaki Sertifikaların(Belgelerin) sahibine aittir.(© Copyright)

 

Önemli Not :
MEB’na bağlı kurum ve kuruluşların dışında verilen sertifikalar Özel Evrak niteliğindedir. Özel Evrakların gayr-ı resmi olarak kendi alanlarında geçerliliği olsa da resmiyette bir geçerliliği yoktur.

 

 • Yasal Uyarı :
  Tüm enerjisel çalışmalarda olduğu gibi, doğal şifa teknikleri de tıbbi tanı ve tedavi için bir alternatif olarak değil, tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Her zaman güçlü bir şekilde şunu tavsiye ediyoruz: Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz.

 

 
© Copyright :
© Copyright 2018 – Her Hakkı Saklıdır!
Telif hakkı münhasıran sheepha.com’a aittir. Web Sitesinin tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve bu kanunla ilgili tüm yasal düzenlemeler kapsamından koruma altındadır. Hiçbir öge, kısmen ya da tamamen izin alınmaksızın (kaynak gösterilmeden) ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Aksine davrananlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereği yapılacaktır..