Çakra Tantra Reiki – Uyumlama, Eğitim ve 21 Günlük Sembol Gönderimi Etkinliği

Programımıza yeni eklenen ÇAKRA TANTRA REIKI UYUMLAMA & Eğitim Programı ve uyumlamanın efektlerini güçlendirmenin yanısıra kalıcı ve etkili bir şifa için önerilen 21 Günlük Sembol Gönderimi;
(Sembol gönderimi uyumlama anında programlanacağı için, alıcı her gün birini, kendisi için en uygun zamanda alabilir.)

İlk olarak, 20.02.2020 Tarihinde, Perşembe Saat 23:30 da Grup Uyumlama Etkinliği’nde yapılacak olup, öncesine site üzerinden verilen ürün siparişleri için bu tarihten sonrasına bireysel Uyumlama günü verilecektir.

”ÇAKRA TANTRA REİKİ Uyumlama & Eğitim ve 21 Günlük Sembol Gönderimi” Program Bedeli; sheepha mağaza üzerinde indirimli 300 TL olup, bu etkinliğe özel bir defa geçerli olmak üzere 150 TL. olarak belirlenmiştir.

Önemli Not :
Eğer Sembol kullanımı, Meditasyon, göz önünce canlandırma gibi konularda deneyimli iseniz bu programı almayı tercih edin. Değil ise, uygulamalarında zorluk çekeceğiniz için istenen en yüksek faydayı sağlamak güç olacaktır.

*** Grup Uyumlama Etkinliğe katılmak için; sheephacom@gmail.com ‘a ‘Çakra Tantra‘ konu başlığı ile boş bir mail atmanız ya da sorularını için WhatsApp 532 300 0022 üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.


ÇTR Grubu :
Uyumlama Etkinliği ile ilgili sorularınızı sorup, paylaşımları takip etmek isteyebileceğiniz WhatsApp Ç.T.R. (Çakra Tantra Reiki) Uyumlama Grubu, Uyumlama tarihinden 2 gün sonrasına (22.02.2020 tarihine) kadar açık kalacak sonra da kapatılacaktır.
Bu süre içerisinde Gruba dahil olmak isterseniz; WhatsApp 532 300 0022 ye ÇTR yazıp gönderebilirsiniz. (Bu gibi gruplara dahil olduğunuz zaman, bildirimlerin sizi rahatsız etmemesi için, girişten sonra grup bildirimlerini sessize almanızı öneririz)