CHI ENERJI KÜRESİ (CHI-BALL) NEDİR?

S :
CHI Enerji Küresi nedir?

C :
CHI-BALL (Chi Enerji Topu) Kullanımı ile Uyumlama Yapma :

Chi Küresi kullanarak Uyumlama yapılabildiği gibi aynı şekilde Şifa Enerjileri de yüklenip, farklı bir zaman dilimi için alıcıya gönderilebilir. Alıcı, enerjiyi almaya niyet ettiği(çağırdığı) anda enerjiler kendisine akmaya başlar.

Herhangi bir Şifa Sisteminin tamamına uyumlamayı almış bir master/eğitmen tarafından chi enerji topu kullanılarak gönderilebilir. (Bazı şifa sistemleri Seviyelerle verilebileceği gibi, bazı sistemler tek oturumda uygulayıcı ve master seviyesine de uyumlama yapılabilir. Tek farkı Niyet ederken kişiyi uygulayıcı ya da uygulayıcı&master olarak uyumlamak istediğinizi belirtmenizdir. Tek aşamalı şifa sistemlerinde kişi uyumlandığı zaman hem uygulayıcı olarak hem de o sistemin masterı olarak uyumlanmış olur.)


Chi Topu(Enerji Küresi) ile Uyumlama gönderirken uyumlama ya da şifa aktarımının eş zamanlı yapılma şartı yoktur. Chi enerji topunu istediğiniz zaman oluşturup belli zaman aralığı için gönderebilirsiniz. Ya da uyumlamayı alacak kişinin, Uyumlamayı almak için niyet edeceği an-a da gönderebilirsiniz. Bu durumda, oluşturduğunuz uyumlama enerji alanı o kişi etrafında dolaşır, niyet ettiği anda uyumlama enerjilerinin akışı başlar.


CHI-BALL Uyumlama Küresi oluşturma;


1) Chi enerjisini harekete geçirmek için tai chi, Chi King gibi bir teknik kullanabilirsiniz. Şöyle ki; Ayakta durun ve avuç içleri yukarıya bakacak şekilde kaldırın, bir kaç derin nefes alın. Enerjiyi bedeninizde hissettiğinizde yere oturun ve zihinsel olarak yerküre ile enerjisel bağlantı kurun.

2) Birkaç dakika zihninizi boşaltın ve uyumlama göndereceğiniz kişinin adını söyleyerek niyetinizi oluşturun.

”… (uyumlanacak kişinin adı) nin … (şifa sistemine) uyumlanması için uyumlama küresi oluşturmaya niyet ediyorum” gibi..

3) Avuç içlerinin bir birine bakacak şekilde, aralarında 3-5 cm mesafe bırakın. Aldığınız her nefesi verirken, aynı anda vücudunuza çektiğiniz evrensel yaşam enerjisinin sakral çakranızda birikerek oradan yükselip omuzlardan kollarınıza ve oradan da ellerinizden avuçlarınızın arasına biriktiğini imgeleyin, kısa bir süre sonra avuçlarınız arasında bir balon varmış gibi hafif bir basınç hissedersiniz. Ellerinizi bir birinden yavaşça uzaklaştırıp yaklaştırın. enerji küresinin giderek büyüdüğünü hissedersiniz. Yaklaşık 60 cm çapında bir küre haline geldiğini hissettiğinizde, zihinsel olarak kürenin içine -varsa o şifa sistemine ait sembol ya da sembolleri- çizin. Chi enerji topunu oluşturdunuz, şimdi; sembol ve niyetiniz ile onu uyumlama için kullanacaksınız. Farklı zaman saatte gönderecekseniz bunu niyetinize ekleyin.

4) Ve chi enerji topunu göndererek sesli olarak ya da içinizden, “Bu … Uyumlama enerji küresini <<Kişi adı>>’na gönderiyorum.” Şeklinde söyleyin.

5) Kişi niyet ettiği andan itibaren uyumlaması başlar ve yaklaşık 25-30 dk. içerisinde tamamlanır.

(Chi Uyumlama Enerji Küresini kişinin niyet edeceği anda hazır olması en uygun olandır. Fakat kişinin niyet ettiği anda da siz küreyi oluşturmaya başlaya bilirsiniz. Sonuç aynıdır )