Şifalanmak amacı ile Uyumlama ve Eğitim Programı alınmaz !!!


S :
Uyumlamasını almak istiyorum … Şifa sistemi Nasıl etkili mi?

C :

Hiç şifa enerjisine etkili ya da değil diyemez insan. Çünkü enerjiler kişiye ve ihtiyaca özel çalışırlar. Birine çok iyi gelen bir enerji diğer birine hiç bir etki göstermeyebilir..

Zaten Uyumlamalar şifalanmak amacı ile alınmaz, Eğer kişi, şifa uygulayıcısı ya da Şifacılık Eğitmeni ise uyumlama alır. Ne yaptığını bilen usta bir şifa uygulayıcısı ya da eğitmeni değilseniz ve amacınız şifalanmak ise uyumlama almanızı önermem. Çünkü aldığınız her uyumlama ile enerjiye kanallık yeteneği kazandığınız için başkalarının olumsuz enerjilerine de maruz kalabilirsiniz. Yeterince yüksek bir enerjisel titreşime sahip değilseniz, şifa bulmak için yola çıkarken, maruz kalacağınız enerjisel etkileşimler nedeni ile direnciniz düşebilir, daha önemli rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Bu neden ile yıllardır sürekli ve ücretsiz şifa çalışmalarımızı hiç aksatmadan devam ediyoruz. Bu şifa yöntemlerini düzenli olarak kullandığınız ve başka uygulamalar karıştırmadığınız sürece hemen her konuda şifalanırsınız.

Önemle yineliyorum :
Amacını sadece şifalanmak ise; uyumlama almak size iyi gelmeyebilir hatta daha kötüye gidebilirsiniz.
Eğer doğru-düzenli eğitim alan ve profesyonel olarak çalışan bir Şifa uygulayıcısı iseniz(ya da adayı iseniz) veya Şifacılık Eğitmeni iseniz uyumlama ve eğitim programlarına katılın.

Pazartesi Şifalarını hafta boyunca her gün alabileceğiniz gibi Görsel Şifa Tekniği ile de dilediğiniz şifa enerjisini dilediğiniz zamanlarda ve sıklıkta ücretsiz olarak alabilirsiniz.