Çakra Tantra Reiki – Uyumlama Etkinliği (Kaçıranlar için)

Programımıza yeni eklenen ÇAKRA TANTRA REİKİ UYUMLAMA & Eğitim Programı ve uyumlamanın efektlerini güçlendirmenin yanısıra kalıcı ve etkili bir şifa için önerilen 21 Günlük Sembol Gönderimi;
(Sembol gönderimi uyumlama anında programlanacağı için, alıcı her gün birini, kendisi için en uygun zamanda alabilir.)

İlk olarak, 20.02.2020 Tarihinde, Perşembe Saat 23:30 da Grup Uyumlama Etkinliği’nde yapıldı.

Ancak, talepler üzerine, KAÇIRANLAR İÇİN :
21.02.2020 Tarihinde, Cuma Saat 23:30
programı oluşturuldu.


”ÇAKRA TANTRA REİKİ Uyumlama & Eğitim ve 21 Günlük Sembol Gönderimi” Program Bedeli; sheepha mağaza üzerinde indirimli 300 TL olup, bu etkinliğe özel bir defa geçerli olmak üzere 150 TL. olarak belirlenmiştir.

Önemli Not :
Eğer Sembol kullanımı, Meditasyon, göz önünce canlandırma gibi konularda deneyimli iseniz bu programı almayı tercih edin. Değil ise, uygulamalarında zorluk çekeceğiniz için istenen en yüksek faydayı sağlamak güç olacaktır.

*** ÇTR (Çakra Tantra Reiki) Grup Uyumlama Etkinliğe katılmak için;
sheephacom@gmail.com ‘a ya da WhatsApp 532 300 0022 ye ‘ÇTR Uyumlama‘ yazıp göndermeniz yeterlidir.


Ayrıca, aynı saatte Çakra Tantra Reiki -ücretsiz- Şifa seansına dahil olmak isterseniz ‘ÇTR Şifa’ yazarak gönderebilirsiniz.


ÇTR Grubu : (Uyumlama Grubu için)
Uyumlama Etkinliği ile ilgili sorularınızı sorup, paylaşımları takip etmek isteyebileceğiniz WhatsApp Ç.T.R. (Çakra Tantra Reiki) Uyumlama Grubu, Uyumlama tarihinden 2 gün sonrasına (23.02.2020 tarihine) kadar açık kalacak sonra da kapatılacaktır.

  • Hasan Makam diyor ki:

   Yukarıda da bağlantısı ( https://sheepha.com/urun/cakra-tantra-reiki/ ) verilen ürün sayfasında ilgili şifa sisteminin amacı ve özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor 🙂 Ayrıca sormak istediğiniz detay varsa – sadece uyumlanan kişilerin uygulayabileceği, uygulama içeriğindeki tekniklerine girmeden- açıklamaya çalışalım ..
   Teşekkürler

   • Nurcan diyor ki:

    İlginiz için teşekkür ederim. Evet detaylı inceledim. İki sorum olacak. Bu sistem enerjiyi mutlak yükseltir diye düşünüyorum. Uyumlama sonrası frekans nispeten yükselirmi. Enerjim dış etkenlerle inişli, çıkışlı.
    Bu kışı biraz depresif geçiriyorum. Bu sistemin etkisi bana bu durumda ne olur.
    Şimdiden teşekkür ederim

Yorumlar kapalıdır.