büyü ve muskaların mantığı sizce nedir

S:
büyü ve muskaların mantığı sizce nedir . Ve enerjiler bunları temizleye bilir mi? Temizlemek icin bir yöntem öneriniz var mı? kesin yaratıcı farklı bir öneriniz vardır.

C:
Evrensel Yaşam Enerjisini Rakamlar(sayılar) olarak düşünün, her yöne gider ve üzerinde her işlem yapılabilir.

Bu rakamlar kullanılarak;

Şifa Enerjileri ile Toplama(+) ve Çarpma(x) işlemleri yapılır,

Büyü ve Muska Enerjileri kullanılarak ise Çıkarma (-) ve Bölme(/) işlemleri yapılır.

Bazı büyü ve muskalarda ise oldukça karmaşık denklemler kullanılır, -benzetme olarak- içerisine İntegral, Epsilon vs. kullanılır. Hatta ve hatta Permütasyon, Kombinasyon, Trigonometri gibi içerisinde Toplama ve Çarpma(yani şifa enerjilerinin özellikleri) da katılır..

Demem o ki; o bizim saf ve temiz şifa enerjileri çoğu zaman bu denklemleri çözmeye yetmez. İstisnalar olabilir elbette..

Ama bu denklemlerin çözülmesinin de kesin bir yolu var elbette.. Tüm bu denklemleri en berrak halde görebilme yetisine ve yetkisine sahip bir Allah dostu, Evliya, Mürşid-i Kamil olacak ki, O’nun duası ve Allah’ın izni ile çözülsün. O Allah dostlarına yaklaştığınız zaman zaten büyü ve muska etkisini yitirir. Onlar almadan verirler. (bu arada arayış içinde iken, üfürükçü sahte hoca ve şifacılardan uzak durmak koşulu ile tabii 🙂

Gördüğüm kadarı ile, denenen diğer tüm denklem çözme yolların sonu, kişinin kendisini daha karmaşık bir denklemin içerisinde bulması …