Sheepha’da uyumlama ücretlerinin bu kadar düşük olmasının nedeni?

S :

Usui reiki ikinci seviyedeyim üç sene önce almıştım. Usui master ve daha sonra da ışık aşamalarının hepsini almak istiyorum.

Diğer uyumlamaları aldığım kişiden aslında memnun olmama rağmen bir fiyat çetelesi çıkardığımda yaklaşık yedi sekiz bin liram olması lazım ki grandmaster son seviyeye ulaşabiliyim. Enerjisel ve spritüel gelişim güzel ama o kadar da param yok maalesef. İlerde meslek olarak da yapmayı düşünebilirimm. Onun için uyumlanmam gereken ve üzerinde çalışmam gerekli bir sürü enerji sistemi var. Siz bunu mümkün olduğunca düşük fiyatlarda tutarak bence Reikinin esas amacına hizmet ediyosunuz.

Bir kaç sorum olacaktı
Fiyatların bu kadar düşük olma nedeni gerçekten düşündüğüm gibi mi, amaca hizmet mi
Sizden usui reiki 3.seviye uyumlamasını alabilir miyim. Ve uyumlama nasıl gerçekleşecek.
Başarılarınızın devamını dilerim. Şimdiden teşekkürler.

C :
Öncelikle, ulaşılması gereken herhangi bir seviye yoktur!.. Bunu anlamamız gerekiyor.. Yani, Grandmaster enerjilerini tamamlamak bence bir hedef olmamalı. Hangi enerji ile çalışılıyorsa, sadece o var ve o şifa metodu bize ‘yeter de artar bile’ anlayışı ile yola devam etmeli.. Sahip olduklarımıza sıkı sıkıya sarılmak, değer vermek, sıkça kullanmak, gerçekten özümsemek, içselleştirmek, gündelik hayatın bir parçası haline getirmek, bizi bir sonraki enerji seviyesine en yüksek verimi alabilecek şekilde taşıyacaktır. Uyumlama almak; sadece, o enerjinin kapısından içeri girmektir. Koskoca bir dünya var içeride. Girdiğimiz kapıdan, bir sonraki kapıyı aramak bizi, içerideki güzelliklerden mahrum bırakır. Bu da bizi, gerçek bir şifacı olmaktan alıkoyar.. Onun için bence ilk önce önümüzdeki Usui Reiki Master&Teacher Uyumlama ve Eğitim Programına odaklanın, sonrasını ise şu an için unutun lütfen. Zihninizi şimididen meşgul edip enerjinizi tüketmesin :))

Ücretlendirmelerin farklılaşmasının ise, bir çok nedeni vardır elbette. Reiki Eğitmeninin, o program için harcadığı emek ve zaman göz önünde bulundurularak belirlenir. Her eğitmenin verdiği eğitim programının içeriği ve uyguladığı yöntemler farklı olduğu için, ücretlendirmeler de farklı olabilir.

HorizonReiki olarak; yıllardır süregelen deneyimler, pratik uygulamalar, kanallık yeteneğinin gereği kazanılan içsel bilgi birikimi, teknik donanımın ve uzaktan eğitim için internetin daha etkin kullanılıyor olmasından kaynaklı olsa gerek, daha az zaman içerisinde, çok daha iyi sonuçlar almanın yollarına odaklanılıyor. Böylelikle, mümkün olan en uygun ücretlendirmeleri uygulayabiliyoruz. ‘Biz’ olarak bahsediyorum, çünkü ben sadece Uyumlama, Eğitim Progamları ve tüm direkt iletişimlere odaklanırken, arka planda yürütülmesi gereken teknik hizmetleri en iyi şekilde yerine getiren, ticari amaç gütmeyen harika ekip arkadaşlarımız var.

Uyumlama Nasıl Gerçekleşecek? sorunuzun yanıtlarını da linklerde bulabilirsiniz, sormak istediğiniz başka bir konu olursa lütfen yazın. Hızlı iletişim için WhatsApp (532 300 0022) üzerinden de iletişimi sürdürebilirsiniz.