Her konuda şifa için aynı anda toplu niyet!

S :
Genel sağlık için şifa, kilo problemleri için, bolluk bereket para için ve tüm çakraların şifalanması için ve bunun gibi bir çok konuyu ekleyerek, toplu bir niyet nasıl yapabilirim?

C :
Her konu için farklı bir şifa seansı yapılması çok daha iyidir her zaman.. Ya da en azından zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak şifa konularını gruplandırarak şifa seansları yapılabilir. Biri birinden farklı enerjisel titreşimlerin, biri birilerini absorbe etmesinin önüne geçmiş olur. Enerjiler dalgalar şeklinde yayılırlar ve frekansları(sıklığı), dalga boyları gibi parametreleri farklıdır. Su yüzeyinde oluşan dalgalar gibi.. Su yüzeyine farklı noktalardan, biri birinden farklı büyüklükteki taşları suya attığınızı düşünün. Farklı noktalardan yayılan dalgalar biri birilerine karıştıkları anda biri birilerinin etkilerini kırarlar.

Bu neden ile her zaman önerim, -kolaya kaçmadan- bir şifa seansında sadece bir konu üzerine odaklanıp, onun üzerinde çalışmak. Gerekirse 3-5-10 seans, ta ki o konu tam olarak şifalana dek!

Ne kadar çok EMEK, o kadar çok ŞİFA 😉