Kişi Şifa Enerjilerine uyumlandıktan sonra, üzerinde fazla çalışılmasa bile, yine de fayda sağlar mı?

S:
Kişi Şifa Enerjilerine uyumlandıktan sonra, üzerinde fazla çalışılmasa bile, yine de fayda sağlar mı? Kişide bir takım kanallar açılmış olduğu için? Bende çok fazla enerji uyumlaması var ve hepsiyle de çalışamıyorum..

C:
Bunun bir çok yönü var aslında;

Uyumlanılan bir enerjiye kanallık yeteneği yaşam boyu devam eder. Kullanılmasa bile ihtiyaç duyulduğu zamanlarda eğer enerji bedeni bu enerjiyi almaya hazır modda ise kendiliğinden enerji alınır.Özellikle, fizik bedenin relax olduğu, uyumaya yakın, kişi uykudan uyandığı zaman, dinlenme saatlerinde, genel gevşeme zamanlarında vs.

Elbette odaklanarak özel bir enerjiyi çağırmak çok daha hızlı ve fazla miktarda enerji alımını sağlar.

Genel olarak hiç kullanılmayan bir şifa enerjisi frekansı gündelik yaşamda da kendiliğinden çok aktif olmaz. Çok fazla ihtiyaç varsa süngerin sıvıyı içine çekmesi gibi. Ama diğer yandan odaklanılarak o enerjiyi çağırmak ise süngeri sulamak gibidir   daha çok doldurur.

Aynı şekilde şifaya kanallık yeteneği kazanmış kişi, çevresinde ihtiyacı olanlar için de doğal seyir olarak enerji akışına köprü görevi yapabilir. Bu, şifacının kendisi için de faydalıdır.

Aile içerisinde çok fazla hasta varsa, bu ortamda büyüyen bir çocuğun Doğal bir Şifacı olmasının kaynağında da bu yatar.

Uyumlanılarak, şifaya kanallık yeteneği kazanılmış enerjileri formda tutabilmek için Enerji Kartları yapmayı öneriyorum, Şöyle ki;
Örneğin 50 farklı Şifa enerjisine uyumlanmış durumdasınız. 50 tane renkli etiket, kart ya da düzgün kesilmiş kağıt parçalarının üzerine her bir Şifa sisteminin ismini yazın. Kağıtların büyüklüğü isteğe göre değişir. Bu kağıtları bir arada olacakları şekilde cüzdan, çanta evde bir kutu içinde vs. tutun. Günde bir ya da belli zaman aralıkları ile bir kaç kez rastgele birini seçip sadece üzerindeki yazıyı okuyun
Tüm enerjiler formda kalacaktır, daha iyi hissedeceksiniz. İnanılmaz gibi geliyor ama uygulayan herkes en güzel sonuçları alır   Siz de başlayabilirsiniz ..