EPİLEPSİ için hangi şifa sistemini önerirsiniz?

 

S :

Merhaba;

Kişisel gelişim eğitimlerine ilgi duymaktayım. Koçluk ve NLP ile bir süre ilgilendim. Şimdi Reiki hakkında araştırmalar yapmaktayım. Şöyle özel bir durumum var. Epilepsi rahatsızlığım var. 10 yıldan beri ilaç tedavisi görmekteyim. Reiki master eğitimlerini almayı düşünüyorum. Hastalığıma herhangi bir etkisi olur mu? 

Reiki eğitim süreçleri nasıl işlemektedir?

Bu konular hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.

İyi Çalışmalar.


C :

Selamlar … Bey,

Reiki eğitimleri, genellikle şifacılar içindir. Özellikle epilepsi gibi spesifik konular için şifacılıkta ileri düzey ve ‘nokta atışı’ olarak tabir edilen özel bir konu ile ilgili özel enerji frekanslarını içeren şifa enerjilerinin kullanılması çok daha kısa sürede sonuç verir. Bu durumda eğitimler almaktansa, horizonreiki bünyesinde ücretsiz olarak sunulan şifa hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

* Her hafta Pazartesi Akşamları başlayarak hafta boyunca her gün tekrarlayabileceğiniz şifa enerjileri alımları için;

 

* İhtiyaç duyduğunuz her an aktive edebileceğiniz 100’e yakın farklı titreşimlere sahip Şifa enerjileri için;

Herkes gibi sizin de, oldukça hızlı sonuçlar alacağınıza inanıyorum.

Epilepsi için önerebileceğim şifa enerjileri, genellikle epifiz ve hipofiz salgı bezlerini tetikleyen, yani TAÇ ÇAKRA VE ÜÇÜNCÜ GÖZ ÇAKRA bölgeleri üzerinde çalışan şifa enerjileridir.
*Taç Çakra Güçlendirme
*Üçüncü Göz Çakra Güçlendirme
*Ahara Reiki
*Aura Reiki
*Kristal Reiki
*Piramit Reiki
*Matrix7
*Yükşeliş Enerjisi Frekansı
*Zihinsel Bakım
*Zihinsel Derin Bakım
*Zihinsel Yardım Seti
*SHIRODHARA
*YINTANG

bu Şifa Enerjilerini GÖRSEL ŞİFA TEKNİĞİ kullanarak tek tek deneyebilirsiniz. Hangisi ya da hangilerinde daha güçlü akış hissediyorsanız, size özel olarak o enerji frekansları daha hızlı bir şifaya araç olacaktır. Artık biliyorsunuz, Bu enerjiler ile devam edersiniz.

”Reiki eğitim süreçleri nasıl işlemektedir?” sorunuzun cevabını ise https://sheepha.com/uyumlama-sureci/ sayfasında bulabilirsiniz 🙂

Daimi Şifalar Olmasını Diliyorum.
Koşullardan bağımsız Sevgim ve Dularım ile..
hasan