Aynı anda birden fazla kişiye nasıl şifa gönderebilirim?

S:
Aynı anda birden fazla kişiye nasıl şifa gönderebilirim?

C:

Elbette yapabilirsiniz ama ilk önce bilmeniz ve içselleştirmeniz gereken anlayış şu olmalı.

* ŞİFA’yı siz göndermiyorsunuz! 🙂

Sadece, zaten Şifa saati gelmiş birisi için Şifa enerjilerine kanallık etmek için gönüllü oluyorsunuz! ve size böyle iyi bir şeye aracılık etme imkanı verdiği için Yaratıcı’ya her an şükür halinde oluyorsunuz!..

 

Şimdi Gelelim sorumuza;

Biz ‘şifacılar’ olarak anılan insanlar, hiç kimseye şifa veremeyiz ya da gönderemeyiz! Çünkü veren ya da gönderen biz değiliz.. 1 kişi bile olsa, değil uzaktan, elimizin altında bile bunu yapabilme lüksüne sahip değiliz.. Bizler sadece kalbimizdeki o güzel niyet ile birlikte, sadece Yaratıcı’dan dileyerek, Şifayı O’ndan isteyerek ve kazandığımız -bize sunulan o- şifaya aracılık yeteneğini ve yöntemlerini kullanarak şifaya birer araç olarak gönüllü oluruz. O zaman en doğru ve temiz bir şekilde, bir değil onlarca, binlerce hatta milyonlarca insana, diğer canlı ve cansız olarak nitelendirdiğimiz her şeye aynı anda şifa için aracılık edebiliriz.

Bunu yapmak için onlarca farklı yöntem kullanabilirsiniz. Zaten bilinen ve Şifacılık eğitimlerinde öğrenilen yöntemleri uygulamak konusunda yeterince çalışkansanız, düzenli ve sürekli uygulamalar yaptıkça, kendinize özgü yolları da keşfedersiniz. Sizin için en etkili yöntemler, size özel, sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor olacaklar. Ta ki, şifacı egosundan sıyrılıp kendinizi diğer insanlardan ayrıcalıklı görmeyip, sadece Şafi’ olan Yaratıcı’nın vereceği şifaya sebep kılınarak ödüllendirilmiş biri olma anlayışına sahip olarak, siz onları hak edene dek..  ;)?