Bir kişi aynı anda iki farklı enerjiye uyumlanabilir mi?

S :
Bir düşünce veya kişiye takıntılı olan ve öfkesini bastırıp bir anda depresif duruma geçen veya geçmişe dönen birisine DERİN ŞİFA REİKİSİ nimi İMERA REİKİ UYUMLAMASI mı iyi gelir. Aynı zamanda zihin faaliyetleri hızlı olan. iki uyumlama aynı anda iki niyetle birine yapılabilir mi <3

C :
İyi akşamlar … Hanım,
Şifa seanslarında biri birine uyumlu iki farklı şifa enerjisi aynı anda çalışabilir ama Uyumlama olarak aynı anda birden fazla uyumlama olmuyor 🙂 Derin Şifa ve İmara gibi biri birinden bağımsız enerjilerin ise aralarında en az bir gün bırakılması iyi olur.

Bazı enerjiler vardır, uyumlamaları bir diğerinin tamamlayıcısıdır. Biri olmazsa diğeri dengesizlik oluşturur. Mutlaka birlikte alınması gerekir. Bu enerjilerin uyumlamaları bile aynı anda değil, biri birilerini takip eden art arda uyumlamalar ile seansa ara vermeden yapılır.

Ancak mesajın başında belirttiğiniz konular için çok daha etkin olan ZİHİNSEL VE DUYGUSAL ŞİFA SİSTEMLERİ ne göz atabilirsiniz.   GELENEKSEL PAZARTESİ ŞİFA GECELERİ nde bu enerjileri şifa olarak önerebilirim.