Enerji gönderirken kendimizi koruma altına almamız gerekir mi?

S:
mrb hocam kanser hastalarına enerji gönderirken kendimizi koruma altına almamız gerekir mi. bu rahatsızlığın bizi etkiler mi teşekkürler.

C:
Şifa için kurulan enerjisel bağlantılardan sonra, hasta ile aranızdaki eterik bağı kesin ve topraklanın, sorun olmaz. Hastalıkların bedenin katmanları arasındaki geçişi zaman alır. Yani başlangıç noktası fizik bedende olan bir hastalığın duygusal ya da zihinsel bedene geçmesi zaman alır. Aynı şekilde, Duygusal bir travmanın fizik bedeni etkilemesinin de yine bir geçiş süreci vardır. Örnek olarak, Aura Operasyonu(psişik ameliyat) yapıyorsunuz mesela.. Kanserli olan hücrelerin uzantıları enerji bedeninin farklı katmanlarına kadar ulaşmıştır. Enerjisel olarak yaptığınız bu operasyon ilk önce enerji bedeninin katmanlarını temizler ve zamanla fizik bedendeki kanserli hücreler de kendiliğinden temizlenmeye başlar.

Konuyu fazla uzatmadan.. 🙂 Hasta ile olan bu enerjisel temasınız kalıcı bir etki bırakmaz sizde, eğer enerji frekansınız(titreşiminizin sıklığı) yüksek ise.. Zaten eğer şifa uyguluyorsanız, enerji frekansınızın yüksekliği, yaydığınız dalga dalga enerji size düşük frekanslı(hastalık) enerjilerin girişini engeller. Şifacının o anda kişisel enerji frekansı düşükse şifa uygulamamasının nedeni de budur, zayıf olduğu zamanlarda düşük frekanslı enerjileri kendine çeker..

ŞİFA UYGULAMA TEMEL PRENSİPLERİNDENDİR.. ;
İlk Önce kendini şifalandır, Arınmış, tamamen şifalanmış olduğun konuda başkalarını da şifalandırabilirsin!
Şifa bitiminde, eterik bağlantıyı kes,
Topraklan!